Neurobiologia UJ

Uniwersytet Jagielloński

Zaproszenie na XII Zjazd PTK, Kraków, 19-21.09.2018

Pragniemy przekazać dobrą wiadomość – termin zgłoszeń na XII Zjazd Polskiego Towarzystwa Kognitywistycznego „Nowe trendy w kognitywistyce” został przedłużony do 31 maja!
Zapraszamy do zgłaszania wystąpień i posterów w języku polskim lub angielskim przez stronę http://kognitywistyka.org.pl/12/ .
Zespoły Badawcze realizujące projekty z zakresu kognitywistyki mogą dodatkowo zaprezentować swoje projekty w trakcie sesji posterowej.

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w XII Zjeździe Polskiego Towarzystwa Kognitywistycznego „Nowe trendy w kognitywistyce”, który odbędzie się w dniach 19-21 września 2018 r. w Krakowie.

Swoje wystąpienia na Zjeździe potwierdzili znamienici goście specjalni: dr. hab. Marcin Szwed, prof. Katarzyna Paprzycka, prof. Mariusz Flasiński oraz dr hab. Grzegorz Króliczak, prof. UAM.
Dla uczestników Zjazdu, którzy są jednocześnie doktorantami, przewidzieliśmy 10 stypendiów, które pokryją całą opłatę konferencyjną oraz noclegi.
Zapraszamy również do przygotowania publikacji opartych na wygłoszonych wystąpieniach, planujemy wydać je jako numer specjalny czasopisma z listy A lub C MNiSW (za minimum 15 pkt).

Rejestracji należy dokonać przez stronęhttp://kognitywistyka.org.pl/12/
 
XII Zjazd Polskiego Towarzystwa Kognitywistycznego Nowe trendy w kognitywistyce, który odbędzie się w dniach 19-21 września 2018 r. w Krakowie. Organizatorzy zapraszają przedstawicieli wszystkich dyscyplin naukowych, którzy prowadzą badania interdyscyplinarne nad szeroko rozumianymi procesami poznawczymi. Celem Zjazdu jest przegląd najnowszych osiągnięć w tym zakresie, ze szczególnym uwzględnieniem wyników polskich środowisk naukowych. XII Zjazd jest otwarty na gości zagranicznych, a także możliwość wygłaszania referatów i przedstawiania plakatów z osiągnięciami w j. angielskim.
Bardzo prosimy Państwa o rozpowszechnienie informacji o XII Zjeździe PTK w Państwa środowiskach naukowych i akademickich, również wśród Państwa współpracowników niebędących członkami PTK.
Strona XII Zjazdu, na której już teraz można się zarejestrować:http://kognitywistyka.org.pl/12/
Ważne terminy:
Informacja o przyjęciu zgłoszenia: do 01.06.2018
Uiszczenie opłaty konferencyjnej: do 29.06.2018
Ogłoszenie harmonogramu Zjazdu: 01.07.2018
Otwarcie XII Zjazdu PTK: 19.09.2018, godz. 10.00, Instytut Psychologii UJ, ul. Ingardena 6, Kraków.
 

-----------------------------------------------------------------------

XII Zjazd Polskiego Towarzystwa Kognitywistycznego
Kraków, 19-21.09.2018

Kategorie: Komunikaty ogólne