5th International Seminar on Behavioral Methods

Centrum Medycyny Doświadczalnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach organizuje kolejną, piątą już edycję konferencji „International Seminar on Behavioral Methods”.

Tegoroczna konferencja odbędzie się w dniach 27-29 września 2018 w Krakowie.

Zaproszeni wykładowcy z czołowych ośrodków badawczych w kraju i za granicą gwarantują wysoki poziom naukowy spotkania. Swój udział potwierdziło już 23 prelegentów, którzy przedstawią wyniki najnowszych badań nad zachowaniem zwierząt, w tym naczelnych oraz człowieka.

Gościem specjalnym konferencji będzie profesor Tristram Wyatt z Uniwersytetu w Oxfordzie, który wygłosi wykład: /“Pheromones and chemical signatures: operational definitions and implications for
methods to study chemical communication”./

W ramach konferencji odbędą się też warsztaty praktyczne połączone z prezentacja wyposażenia badawczego, organizowane przez firmy NOLDUS i VIVARI.

Tegoroczna konferencja, „5^th International Seminar on Behavioral Methods” odbywa się przy wsparciu Polskiego Towarzystwa Badań Układu Nerwowego (PTBUN), International Brain Research Organization (IBRO) oraz European Brain and Behaviour Society (EBBS).

Streszczenia wykładów oraz doniesień zjazdowych zostaną opublikowane w Acta Neurobiologiae Experimentalis.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji. Wszelkie informacje na temat konferencji są dostępne na stronie internetowej: http://www.behavioral-methods.pl/invitation/.