Jesienna edycja warsztatów: "Zbuduj swój start-up" (program STARTER) UJ i InnoAGH

W związku z sygnałami o utrudnieniach z przekierowaniem do formularza rejestracji na spotkanie informacyjne zamieszczamy zaktualizowaną informację o warsztatach STARTER.

Centrum Transferu Technologii CITTRU i AIP UJ wraz z INNOAGH Sp. z o.o. zapraszają do udziału w drugiej edycji warsztatów "Zbuduj swój start-up", realizowanych przez INNOAGH Sp. z o.o. w ramach przedsięwzięcia INNOAGH TECHSTART-UP school.

Strategicznym partnerem przedsięwzięcia jest spółka InnoEnergy CE. Spółka dostarcza uczestnikom profesjonalną, sprawdzoną w praktyce metodologię warsztatów pod nazwą STARTER.

Jesienna edycja warsztatów skierowana jest do studentów, doktorantów i pracowników naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego i Akademia Górniczo-Hutniczej. Warsztaty przeznaczone są dla osób budujących, zamierzających budować lub rozważających budowę własnej firmy start-up w oparciu o posiadaną wiedzę, technologię, umiejętności, wyniki badań, w tym własność intelektualną własną lub macierzystych uczelni.
Partnerami INNOAGH Sp. z o.o. w realizacji przedsięwzięcia są Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Centrum Transferu Technologii AGH, Centrum Transferu Technologii CITTRU UJ oraz Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ.

Informacje o warsztatach znajdują się i będą aktualizowane na stronie organizatora - InnoAGH

Spotkania informacyjne:

26.09 JCI UJ - sala audytoryjna, bud. C, ul. Bobrzyńskiego 14, godz. 13.00-15.00 (wydarzenie FB)

02.10 AGH - sala 1.20, bud. D-17 /Centrum Informatyki/, ul. Kawiory 21, godz. 11.00-13.00 (wydarzenie FB)

WAŻNE: z uwagi na limit miejsc obowiązuje rejestracja na spotkania informacyjne - ZAPISY

Po spotkaniach nastąpi otwarcie zgłoszeń na warsztaty. Nabór potrwa do 10 października 2018r. Zapraszamy!